O MNIE/OFERTA

Dalicja Niewulis
Ukończyłam w roku 2008 jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo na Uniwersytecie Witolda Wielkiego w Kownie na Litwie. W tym samym roku otrzymałam Świadectwo Prawa Międzynarodowego wydane przez Michigan State University College of Law (USA), potwierdzające wiedzę głównych przedmiotów prawa międzynarodowego.

Odbyłam aplikacje adwokackie na Litwie, zakończone pozytywnie zdanym egzaminem adwokackim. W roku 2015 decyzją Rady Litewskiej Izby Adwokackiej zostałam uznana za adwokata.

W roku 2015 zostałam wpisana na listę tłumaczy przysięgłych języka litewskiego, prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/79/15.

Oferuję Państwu szeroki zakres wykonywanych usług: tłumaczenia pisemne, ustne; poświadczone (potocznie zwane przysięgłymi) oraz zwykłe. Specjalizacją są tłumaczenia z języka litewskiego na język polski oraz z języka polskiego na język litewski.

Oferta obejmuje również pomoc w znalezieniu partnerów na Litwie dla przedsiębiorstw polskich oraz partnerów w Polsce dla przedsiębiorstw litewskich, w ułatwieniu kontaktów językowych, w załatwianiu spraw urzędowych oraz innych w Polsce i na Litwie.

W sposób rzetelny realizuję zlecenia pochodzące od osób prywatnych, firm, urzędów oraz innych instytucji.

Obsługa jest świadczona w języku polskim, litewskim i angielskim.

 

Bezpłatna wycena oraz atrakcyjne ceny usług

Profesjonalność i gwarancja wysokiej jakości 

Kilkujęzyczna obsługa

Gwarantowana poufność

KontaktBIURO TŁUMACZEŃ
Dalicja Niewulis

Prisiekusioji lietuvių k. vertėja 

Telefonas: +48 512 584 808 (Lenkija)
El.pašto adresas: dalicjaniewulis@gmail.com

Susisiekite: